ПРО ГО “AVC INT.”

Громадське об’єднання «AVC int.» – це розроблений спеціально для України соціальний проект міжнародної солюшн-компанії “AVC int.”, засновниками якої є ветерани АТО/ООС та ветерани провідних армій світу.

Наша команда створена спеціалістами індустрії безпеки, які впроваджують всесвітньо визнані принципи навчання поєднані з власним унікальним досвідом. Використовуючи найсучасніші засоби та методики, ми маємо на меті забезпечити підготовку фахівців світового рівня, що матимуть згодом можливість працевлаштуватися в найкращі державні установи та приватні компанії як в Україні, так і закордоном.

СТАТУТ

pro_AVC
baza_avc_16

Про компанію:

Компанія “AVC int.” – це міжнародний європейський оператор з підготовки фахівців у сфері безпеки для армій, державних установ та приватних компаній.

Інструктори компанії  є ветеранами Збройних Сил та спецпідрозділів України, Великобританії, США,  Німеччини, Ізраїлю, Бразилії.  Кожен з них має значний досвід бойових та навчальних операцій.

Переважна більшість українського інструкторського складу є учасниками АТО/ООС, що мають широкий бойовий та викладацький досвід.

Про навчання:

На сьогоднішній день  компанія “AVC int.” офіційно готує спеціалістів більш ніж за 20-ма спеціальностями, які викладаються у 72-х навчальних програмах.

Проводиться регулярний пошук та підготовка професійних кадрів серед:

  • Ветеранів АТО/ООС
  • Військовослужбовців-пенсіонерів
  • Ветеранів іноземних збройних сил та LAW ENFORCEMENT

Більшість випускників отримали міжнародно визнані сертифікати, що відповідають найвищим світовим стандартам.

Про здобутки:

  • Під нашим керівництвом об’єднано злагоджену і професійну команду військових ветеранів з України та світу
  • Систематично проводиться навчання спеціальних підрозділів (ССО, ЦСО, МВС, НГУ, ДПСУ)
  • Розроблено унікальні цільові тренінги (S.E.R.E., LEOM, LRPM, MFF feat SWS)
  • Успішно впроваджуються міжнародні стандарти (TCCC, ATLS, LRRP + LRPM)
  • Слухачі наших курсів, що склали навчальні іспити та отримали належні сертифікати міжнародного зразку успішно працевлаштовуються за фахом в українських і закордонних компаніях та установах як кваліфіковані спеціалісти.

Про тренувальну базу:

Ми створили унікальний мультидисциплінарний тренінговий центр у м. Києві, в якому впроваджено кращі кейси провідних компаній з усього світу.

Центр може забезпечити одночасне навчання групи людей до 50 осіб.

Заняття проходять в повністю контрольованому навчальному середовищі з використанням найсучасніших інтерактивних технологій розроблених особисто нашими фахівцями на базі провідних світових програм.

Співпрацюючи з державними установами, ми маємо можливість проводити практичні заняття на кращих полігонах та в навчальних установах України й Європи.

3D-модель тренувальної бази у Києві

Про співпрацю:

За час існування колектив ГО “AVC int.” налагодив плідну співпрацю зі значною кількістю державних і комерційних установ з України та світу.

Наші фахівці проводять навчання спецпідрозділів з США, Великобританії, Німеччини, Швейцарії, Австрії, Польщі, Литви тощо.

Ми приймаємо активну участь у розробці навчальних програм та професійних методик сумісно з такими організаціями, як NAEMT, ERC, EUSECA, Pearson BTEC, IPFA.

Члени команди регулярно виступають в ролі співорганізаторів та суддів українських і міжнародних змагань.